Новини

Автоекспедіція Chevrolet NIVA до Шанхаю успішно завершилась!

11.11.2011

Тривалий автопробіг «Chevrolet NIVA - по дорозі і бездоріжжю до Шанхаю», присвячений 100-річчю бренду Chevrolet, успішно фінішував!

Учасники експедиції, представники ЗМІ та співробітники заводу GM-АВТОВАЗ, на якому виробляється Chevrolet NIVA, на 3 автомобілях кольорів російського прапору за 12 днів подолали більше 5 000 кілометрів за маршрутом: Росія (Іркутськ - Байкал - Улан-Уде) - Монголія (Улан- Батор - пустеля Гобі) - Китай (Пекін-Шаолінь-Шанхай).

31 жовтня експедиція фінішувала в офісі General Motors в Шанхаї.

Три автомобіля Chevrolet NIVA (два – в комплектації GLC з новим «пакетом безпеки» та Special Edition - з додатковою позашляховою підготовкою) успішно подолавши передгір'я Саян, степи Забайкалля, кам'янисту пустелю Гобі з різкими перепадами температур та піщаними бурями, гірські хребти Тибетського нагір'я, фінішували в Шанхаї, де їх зустріли співробітники GM зі словами «Ni Hao NIVA», що в перекладі c китайської означає «Здрастуй, Ніва!».

За словами учасників експедиції, Chevrolet NIVA показала себе з найкращої сторони. Маршрут був довгим і далеко не легким, а траси різноманітними, але Chevrolet NIVA c успіхом витримала всі випробування і жодного разу не підвела учасників забігу.

Почитати докладний щоденник експедиції, а також переглянути кращі фотографії з автопробігу можна на офіційному сайті Chevrolet в Україні - http://www.chevrolet.kiev.ua/experience/news/novosti/497.html.  

Нагадаємо, що не так давно Chevrolet NIVA в комплектаціях GLS і GLC почали комплектуватися додатковим «пакетом безпеки», який оснащується системою ABS, подушками безпеки водія і переднього пасажира, передніми ременями з обмеженням навантаження і преднатяжителем, а також більш комфортними та надійними передніми сидіннями. Адаптаційні та ресурсні випробування автомобілів Chevrolet NIVA з новою антиблокувальною системою гальм і подушками безпеки успішно пройшли в Росії, Швеції, Німеччині та Іспанії. Вартість автомобіля з пакетом безпеки стартує від 154 000 грн.

Крім того, у всіх комплектаціях NIVA з'явилися підголовники трапецеїдальної форми, меншого розміру і ваги, що дозволило усунути дефект деренчання. У каркас подушки переднього сидіння введений додатковий підсилювач для запобігання сповзання вперед (під ремінь) водія або переднього пасажира при фронтальному зіткненні, також змінена пластикова накладка в зоні установки замку ременя безпеки. У комплектаціях GLS, GLC сидіння також укомплектовані замками ременів безпеки з піротехнічним механізмом - для кращого прилягання ременя до корпусу пасажира в момент аварії. GLS і GLC можуть похвалитися посвіжілого дизайном: передні крісла і задні крісла отримали стильну подвійну декоративну прострочку замість канта, що застосовувався раніше.

«Дженерал Авто Груп» (входить до складу корпорації УкрАВТО), є першим офіційним дистриб'ютором автомобілів Chevrolet NIVA в Україну (з 2004 року). Дилерська мережа налічує близько 60 салонів Chevrolet в усіх регіонах України, де Ви зможете не тільки придбати автомобіль, але й отримати якісний сервіс.

Кожен покупець автоматично стає учасником програми лояльності і отримує накопичувальну дисконтну картку CarMan@CarWoman, яка передбачає накопичувальну систему знижок на сервісне обслуговування та запчастини, а також на товари і послуги деяких страхових компаній, АЗС, туристичних компаній і ресторанів.

Нагадаємо, що зараз діє акційна програма кредитування від ПАТ «Idea Банк» (до 17 жовтня - «Плюс Банк»). Головними перевагами нової програми є перший внесок і річна ставка від 10%, а термін кредитування до 7 років! Крім того, клієнт має можливість включити вартість КАСКО в кредит на загальних умовах кредитування (не овердрафту!). А при бажанні, установка ГБО на автомобіль також кредитується. Рішення про прийняття кредиту приймається менше ніж за 1 годину, а кредитні договори роздруковуються і підписуються безпосередньо в автосалоні, тобто весь процес придбання автомобіля в кредит відбувається в одному місці!


Ці зображення дають лише загальне уявлення про автомобіль