Новини

Opel та Chevrolet на фестивалі позашляховиків УкрАВТО 4х4!

16.12.2011

Ось і закінчився другий щорічний фестиваль позашляховиків УкрАВТО 4х4, який пройшов на мальовничому гірськолижному курорті «Буковель».

На фестивалі були представлені: Chevrolet Captiva нового покоління, оновлена ​​Chevrolet NIVA з пакетом безпеки, Opel Antara нового покоління, а також Opel Insignia 4х4.

Відразу обмовимося, що хоч Opel Insignia - це і не позашляховик і на фестивалі цей автомобіль їздив тільки по дорогах загального призначення, тим не менш, Insignia з повним приводом показала себе з найкращого боку.

Opel Insignia з турбованим дволітровим двигуном потужністю 220 к.с. підкорив серця всіх учасників фестивалю позашляховиків. На трасі цьому автомобілю не було рівних по динаміці і прискоренню. За рахунок того, що цей автомобіль оснащений системою повного приводу, він буквально зривався з місця і прасував трасу, немов швидкісний поїзд! Розгін до сотні у цього красеня - всього 8,2 секунди!

Що ж стосується позашляховиків, то, природно, своєї прохідністю в черговий раз вразив Chevrolet NIVA. Легко долаючи будь-які перешкоди НИВА, приміром, вбрід перетнула гірську річку, що привело в захват усіх присутніх. Та це й не дивно, адже свіжо ще в пам'яті, як NIVA підкорила найвищу гору України - Говерлу! Причому це єдиний випадок в історії!

Приємно здивували всіх соплатформенні автомобілі нового покоління - Chevrolet Captiva і Opel Antara.

Ці автомобілі, хоч і створені на одній базі, все ж відрізняються. Chevrolet Captiva - семимісцевий кросовер для всієї родини, оснащений усіма необхідними системами активної безпеки: це повний привід, ESC (система динамічний стабілізації) + ABS (Антиблокувальна система) + EBD (Система розподілу гальмівних зусиль) + BAS (Система екстреного гальмування) + (ARP Захист від перекидання) + HDC (Допомога при спуску з гори) + система допомоги при старті на підйомі (противідкатні). Всі ці системи дуже допомагали Captiva на бездоріжжі. До того ж новий Chevrolet Captiva оснащується модернізованим шасі, новими бензиновими двигунами об'ємом 2,4 л. і 3,0, а також новими шестиступінчастими КПП (як механіка, так і автомат), що тільки сприяло максимально комфортному подоланню бездоріжжя.

Що стосується Opel Antara, то крім зазначених переваг Captiva, цей автомобіль виявився більш динамічним і маневреним, також добре справлявся з бездоріжжям Прикарпаття і порадував упевненістю на дорозі.

І Chevrolet Captiva і Opel Antara і викликали захоплення, тому що мало хто очікував від цих автомобілів такої потуги, прохідності і маневреності.

Можна сміливо сказати, що нові Chevrolet Captiva і Opel Antara - це революція в класі позашляховиків!

Другий щорічний фестиваль позашляховиків УкрАВТО 4х4 завершено, до нових зустрічей у наступному році!

Opel в Україні: www.opel.ua

Подобається! www.fb.com/opel.ukraine  

Chevrolet в Україні: www.chevrolet.kiev.ua

Подобається! www.fb.com/chevrolet.ukraine

Автор фотографій - Сергій Торгалов.


Ці зображення дають лише загальне уявлення про автомобіль