Новини

1 лютого стартує сьомий щорічний Фестиваль Жіночих Автомобілів

01.02.2012

1 лютого в дилерській мережі УкрАВТО стартує сьома щорічна всеукраїнська акція - Фестиваль Жіночих Автомобілів. В цьому році головним лейтмотивом Фестивалю став слоган «Автомобіль – запорука твого успіху!». Відповідно до концепції Фестивалю, за мету акції поставлено зробити якомога більше українських жінок по-справжньому успішними леді.

Жінки…Ми такі різні і водночас такі схожі. Ми всі без виключення прагнемо бути успішними, незалежними та коханими. Кожна з нас обирає свій власний шлях до успіху, проте не завжди він приводить до омріяної мети. І знову виникає одвічне питання. Що ж все таки необхідно мати жінці для того, аби відчувати себе по-справжньому успішною: чарівну паличку? – нереалістично; заможного чоловіка? – суперечливо; автомобіль? – саме так. Це те, що нам потрібно! Адже автомобіль – це невід’ємний атрибут образу успішної леді. Сучасна жінка, яка прагне досягти успіху, повинна бути за кермом. І не лише свого авто, а й свого життя!

Основну ідею цьогорічного Фестивалю Жіночих Автомобілів представили одні з найуспішніших та найвідоміших жінок країни: телеведуча Сніжана Єгорова, бізнес-леді Ніна Васадзе, актриса Наталя Сумська, телепродюсер Ірина Твердовська, директор конкурсу «Міс Україна-Всесвіт» Анна Філімонова та професійна автогонщиця Ірина Протасова. Зіркові героїні були запрошені до участі в проекті зовсім невипадково: в житті кожної з них автомобіль відіграє дуже важливу роль та є запорукою їхнього успіху.

«Любі жінки, в цьому році Фестиваль Жіночих Автомобілів – це не лише чудова нагода зробити собі приємний подарунок у вигляді автомобіля, а й унікальна можливість прославитись та стати відомою і успішною вже зараз! - розповідає Ірина Міхальова, керівник оргкомітету Фестивалю Жіночих Автомобілів.

«Зіркою Фестиваля Жіночих Автомобілів» зможе стати кожна учасниця, що придбає автомобіль під час акції в мережі УкрАВТО. Одразу після покупки, на всіх нових власниць авто від УкрАВТО чекає професійна зіркова фотосесія з автомобілем. За допомогою професійних фотографів та стилістів для Вас буде створено неповторний образ успішної леді.

Найкращі фотографії з Вашої фотосесії будуть опубліковані на тематичних сторінках Фестивалю Жіночих Автомобілів у соціальній мережі Facebook,  де шляхом народного голосування буде визначена переможниця проекту. Учасниця, за яку буде віддана найбільша кількість «лайків», отримає звання «Зірка Фестивалю Жіночих Автомобілів». За Вас зможуть проголосувати всі бажаючі на сторінках ФЖА в Facebook. Голосування триватиме до 15 квітня. Ім’я переможниці буде оголошено на сайті УкрАВТО та Facebook. Найактивніші учасники голосування отримають сертифікати на проживання в парк-готелі KIDEV, а на переможницю фото-конкурсу чекає по-справжньому зірковий сюрприз – відпочинок в готелі 5* на узбережжі Середземного моря Туреччини від генерального туристичного партнера «Туртесс Тревел».

Акція триватиме протягом двох місяців: з 1 лютого по 31 березня. Під час проведення Фестивалю в усіх автосалонах дилерської мережі УкрАВТО будуть діяти найкращі цінові пропозиції з придбання, кредитування та страхування автомобілів всіх брендів-учасників акції. Автомобільними учасниками Фестивалю Жіночих Автомобілів виступатимуть: Chevrolet Camaro, Chevrolet Orlando, Chevrolet Cruze HB, Chevrolet Spark, Opel Astra, Opel Corsa, Opel Meriva.

В цьому році акцію підтримали ПАТ "ПРОФІН БАНК", журнал L’OFFICIEL, страхова компанія «Експрес Страхування», АвтоТАК та генеральний туристичний партнер- туроператор «Туртесс Тревел».

ПАТ «ПРОФІН БАНК» представить на Фестивалі продукт «Моє Авто» із спеціальними умовами автокредитування. Програма АвтоТАК підготувала для всіх учасниць, які скористуються покупкою авто в групах, три подарунки на вибір: КАСКО, GPS навігатор, курси водіння в автошколі. Страхова компанія «Експрес Страхування» представить вигідні умови страхування автомобілів.

Окрім цього, в рамках Фестивалю Жіночих Автомобілів кожна учасниця отримає:

· Дисконтну картку CarWoman від УкрАВТО;

· Картку MAXI CARD від туристичної компанії «Туртесс Тревел»;

· Косметичку.

Учасниками акції зможуть стати всі покупці, які придбають одну з вище зазначених моделей автомобілів в період проведення акції в дилерській мережі УкрАВТО.

Детальні правила акції за телефоном гарячої лінії 0 800 507 717 або на сайті http://www.ukravto.ua/ua/press-centr/news/1041
Голосуйте за учасниць проекту на сторінках Фестивалю в мережі Facebook.


Ці зображення дають лише загальне уявлення про автомобіль