Новини

Chevrolet Aveo - найпопулярніший компактний автомобіль в Україні протягом 6 років!

09.02.2012

За підсумками «Національного Авторейтингу», щорічного конкурсу, в якому переможці визначаються за рівнем продажів моделей за минулий рік, Chevrolet Aveo визнаний найпопулярнішим компактним автомобілем 2011 року. Всього за минулий рік в Україні було продано більше 6000 штук.
І подвійно приємно, що Aveo вже шість років поспіль стає найпопулярнішим автомобілем у своєму класі!
Ця модель - глобальний бестселер серед всіх автомобілів Chevrolet в світі. А в Україні – це автомобіль, що незмінно користується постійним підвищеним попитом, який цього року посів почесне четверте місце за кількістю продажів серед всіх моделей, представлених на ринку. А якщо не враховувати країни-виробники з СНД, то Chevrolet Aveo, по суті, - найбільш продавана іномарка в Україні!


Все вищеперелічене свідчить про всенародне визнання цього компактного, маневреного, міського автомобіля.
Також слід сказати, що вже в найближчий час «Дженерал Авто Груп», офіційний дистриб'ютор Chevrolet в Україні, представить увазі українських споживачів довгоочікуваний Chevrolet Aveo нового покоління, який у США називається Sonic, а на європейському ринку не змінить своєї назви.

Повноцінні поставки і продажі очікуються в кінці березня - початку квітня. Поточне покоління Aveo, що виробляється в Кореї, ще є у продажу, але кількість автомобілів обмежена - всього 1400 штук.


У порівнянні з поточною моделлю, Aveo Т-300 - це абсолютно нова модель, глобальний продукт світового масштабу. Для будівництва використовується платформа General Motors Gamma 2, яка також використовується для Opel Corsa та Opel Meriva.
У нового Aveo дуже оригінальний, навіть агресивний дизайн, який особливо підкреслюється здвоєними передніми фарами. Новий Aveo оснащується новим бензиновим двигуном 1,6 л. потужністю 115 к. с. і новою коробкою передач - 5-ступінчастою механічною і 6-ступінчастою автоматичною.
Велику увагу було приділено безпеці, внаслідок чого новий Aveo отримав максимальні 5 зірок у рейтингу краш-тестів EuroNCAP. А зовсім нещодавно EuroNCAP назвав п'ять найбезпечніших автомобілів 2011 року, серед яких виявився і новий Chevrolet Aveo, ставши переможцем у класі компакт-карів!
Ми покладаємо великі надії на новий Chevrolet Aveo, адже це одна з найпопулярніших моделей в Україні!
Відвідайте сторінку Chevrolet в Facebook: http://www.facebook.com/chevrolet.ukraine
і в Twitter: http://twitter.com/ua_chevrolet.


Ці зображення дають лише загальне уявлення про автомобіль