Новини

Знижки до 4100 грн на Chevrolet NIVA в мережі УкрАВТО!

14.02.2012

Відмінні новини для шанувальників справжніх позашляховиків! З 15 лютого в дилерській мережі компанії «Дженерал Авто Груп», першого офіційного дистриб'ютора Chevrolet NIVA в Україні, на всі автомобілі 2011 року знижено ціни на суму до 4100 грн!
Саме зараз найвдаліший час для придбання справжнього позашляховика Chevrolet NIVA, адже саме взимку, долаючи снігові замети, можна відчути весь позашляховий потенціал Chevrolet NIVA! До того ж, автомобілів 2011 року залишилось не так багато!
Тепер вартість NIVA 2011 випуску в початковій комплектації L становить 129 900 грн, що на 4100 грн дешевше, ніж автомобілі 2012 випуску! А ціна в комплектації LC (з кондиціонером) - 140 900 грн, що на 3100 грн менше ніж аналогічна комплектація 2012 року випуску!

Нагадаємо також, що нещодавно Chevrolet NIVA в комплектаціях GLS і GLC, які тепер стали дешевше на 2000 грн., ніж аналогічні комплектації 2012 року випуску, стали комплектуватись додатковим «пакетом безпеки», який оснащується системою ABS, подушками безпеки водія і переднього пасажира, передніми ременями з обмеженням навантаження і переднатяжителем, а також більш комфортними та надійними передніми сидіннями. Адаптаційні і ресурсні випробування автомобілів Chevrolet Niva з новою антиблокувальною системою гальм і подушками безпеки успішно пройшли в Росії, Швеції, Німеччині та Іспанії. Вартість автомобіля з пакетом безпеки в комплектації GLS становить 153 000 грн, а в комплектації GLC - 162 000 грн.
Крім того, у всіх комплектаціях NIVA з'явилися підголовники трапецеідальної форми, меншого розміру і ваги, що дозволило усунути дефект деренчання. У каркас подушки переднього сидіння введений додатковий підсилювач для запобігання сповзання вперед («піднирювання» під ремінь) водія або переднього пасажира при фронтальному зіткненні, також змінена пластикова накладка в зоні установки замку ременя безпеки. У комплектаціях GLS та GLC сидіння також укомплектовані замками ременів безпеки з піротехнічним механізмом - для кращого прилягання ременя до корпусу пасажира в момент аварії. GLS і GLC можуть похвалитися посвіжішим дизайном: передні і задні крісла отримали стильну подвійну декоративну стрічку замість застосованого раніше канту.

Кожен покупець автоматично стає учасником програми лояльності і отримує накопичувальну дисконтну картку CarMan@CarWoman, яка передбачає накопичувальну систему знижок на сервісне обслуговування та запчастини, а також на товари і послуги деяких страхових компаній, АЗС, туристичних компаній та ресторанів.

«Дженерал Авто Груп» (входить до складу корпорації УкрАВТО), є першим офіційним дистриб'ютором автомобілів Chevrolet NIVA в Україні з 2004 року.

Дилерська мережа налічує близько 60 салонів Chevrolet в усіх регіонах України, де Ви зможете не тільки придбати автомобіль, але й отримати якісний сервіс.Ці зображення дають лише загальне уявлення про автомобіль