Новини

Відчуйте всі переваги Chevrolet під час тест-драйву!

12.03.2012

Поспішаємо повідомити радісну новину всім шанувальникам популярних і надійних автомобілів Chevrolet - в Україні оновився тестовий парк!

Тепер можна провести тест-драйв і особисто відчути всі переваги автомобілів Chevrolet нового покоління - Cruze, Orlando або Captiva.

Автомобілі представлені в найбільших автосалонах дев'яти міст Україні - це Київ, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Луганськ, Одеса, Сімферополь та Харків.

Для того щоб записатися на тест-драйв, необхідно або подзвонити до відповідного автосалону, або заповнити заявку на сайті Chevrolet за адресою: http://www.chevrolet.kiev.ua/rus/help/sign_test_drive.html.  

Нагадаємо, що новий Chevrolet Captiva, Chevrolet Orlando, а також Chevrolet Cruze в кузові хетчбек зовсім нещодавно були презентовані в Україні.

Chevrolet Orlando є справжнім сімейним автомобілем на всі випадки життя, оскільки його відрізняє практичність, про що говорить наявність семи посадочних місць в будь-якій комплектації, максимальна безпека (шість подушок безпеки і система ESP також в «базі»), а також універсальність інтер'єру і значний простір для перевезення вантажів.

Новий Chevrolet Captiva - це 7-ми місцевий повнопривідний позашляховик, що зберіг всі переваги попередньої моделі, зі зміненою, агресивною зовнішністю, новими двигунами й трансмісіями. З дня презентації в Україні, Captiva користується підвищеним попитом, що тільки підкреслює успішність проведених змін.

Ну і, нарешті, ставший вже популярним, впізнаваним на дорозі і улюбленим багатьма Chevrolet Cruze, який крім традиційного седана, тепер представлений і в кузові хетчбек. А трохи відкриваючи завісу, хочемо повідомити, що у вересні 2012 року широкій громадськості буде представлений і Cruze в кузові універсал!


Ці зображення дають лише загальне уявлення про автомобіль