Новини

Chevrolet представить на SIA дві новинки!

21.05.2012

Chevrolet візьме участь в ювілейному 20-му міжнародному автосалоні SIA, на якому представить громадськості дві автомобільні новинки: бізнес-седан і новий флагман бренду - Chevrolet Malibu, а також молодіжний та сучасний Chevrolet Aveo нового покоління.

Новий Malibu - преміум-седан за відмінною ціною. Malibu підкорює американські дороги з 1964 року. За цей час популярний бізнес-седан завоював безліч титулів і нагород - більше 40 тільки з 2008 року по теперішній час. Тепер його можна буде купити і в Україні. Новий Malibu - саме той автомобіль, який ви заслуговуєте: чудовий в управлінні, комфортабельний і відмінно оснащений.

 

Malibu відрізняється красивим силуетом, що нагадує спортивне купе. Широкі боковини, витягнуті передні фари і м'язисті задні крила нагадують легендарний спорткар Camaro.

Malibu не просто гарний собою. Його силует відрізняється ефективною аеродинамікою, яка дозволяє знизити рівень шуму та покращити паливну економічність.

До того ж, Malibu, який завоював максимальну оцінку 5 «зірок» за результатами краш-тестів EuroNCAP, стандартно оснащений вражаючим арсеналом систем безпеки.

Chevrolet Aveo нового покоління - це черговий успішний глобальний продукт корпорації General Motors. Даний автомобіль вже більше півроку продається в кількох десятках країн по всьому світу і користується незмінно підвищеним попитом, пропонуючи «багато автомобіля» і «відмінну комплектацію» за цілком розумні гроші!

Chevrolet Aveo нового покоління кардинально відрізняється від попереднього, являючи собою, по суті, абсолютно нову модель. Новий Aveo - це продукт світового масштабу, для виробництва якого використовується глобальна платформа General Motors «Gamma 2», яка також використовується при виробництві Opel Corsa, Meriva і Mokka (майбутній SUV). Також в автомобілі використовуються нові двигуни і коробки передач.

Максимум уваги при проектуванні і виробництві нового Aveo було приділено безпеці автомобіля. Як результат - Chevrolet Aveo нового покоління отримав максимальні 5 зірок в серії краш-тестів EuroNCAP і був оголошений найбезпечнішим автомобілем в компакт-класі за підсумками 2011 року!

Ціни на Chevrolet Malibu будуть оголошені під час презентацій.

Автосалон SIA пройде з 23 по 27 травня в Києві, в Міжнародному виставковому центрі, Броварський проспект, 15, ст. метро Лівобережна.

 

 


Ці зображення дають лише загальне уявлення про автомобіль