Новини

Chevrolet оголошує про підготовку до запуску нового спортивного седана SS

11.06.2012

Він братиме участь в гонках NASCAR 2013 року і з'явиться в автосалонах як автомобіль 2014 модельного року

Chevrolet оголошує про те, що повертає в свою американську лінійку задньопривідну спортивну модель Chevrolet SS з восьмициліндровим двигуном. Крім того, SS буде брати участь у серії гонок NASCAR Sprint Cup і дебютує в гоночному варіанті в чемпіонаті Daytona 500 2013 року. Модель Chevrolet SS буде випущена обмеженою серією в 2014 модельному році і з'явиться в автосалонах в кінці 2013 року.

Це перший задньопривідний седан, який Chevrolet запропонує на ринку США за останні 17 років. Chevrolet давно використовує абревіатуру SS (Super Sport) для позначення швидкісних версій найвитриваліших моделей. Вперше це позначення було використано в 1957 році в назві прототипу гоночного автомобіля Corvette, створеного під керівництвом Зори Аркус-Дантова для участі в 24-годинних гонках Ле-Ман. Першим серійним автомобілем SS стала допрацьована модель Impala-453 1961 року (в тому числі зі зміненою ходовою частиною, підвіскою, більш ефективною гальмівною системою, тахометром, встановленим на рульовій колонці, а також спеціально розробленими колесами і шинами).

Найпізнішою версією SS в лінійці став Chevrolet Camaro п'ятого покоління (2010 року). Chevrolet SS створюється на основі зазначеної нагородами глобальної задньопривідної платформи, яка використовується в таких потужних автомобілях, як Chevrolet Camaro і V.F. Commodore компанії Holden. У довгоочікуваному автомобілі австралійського виробництва використовуються технологічні інновації, що істотно поліпшують його ходові якості.

«Будучи пристрасним шанувальником гонок і спортивних автомобілів, я дуже радий тому, що Chevrolet зможе запропонувати автолюбителям модель SS, створену на базі цього задньопривідного гоночного автомобіля, що бере участь у гонках в NASCAR», - сказав Марк Ройсс, президент північноамериканського відділення GM. Chevrolet SS є відмінним прикладом того, як компанія GM вміє розширювати глобальне продуктове портфоліо і пропонувати автомобілі зі справжніми гоночними "генами". Я вже давно мрію сісти за кермо цього автомобіля».

У 2011 році Chevrolet став лідером сегменту спортивних автомобілів на ринку США, третина всього обсягу продажів спорткарів припала на моделі Camaro і Corvette. Додання в американську лінійку моделі SS має зміцнити позиції Chevrolet як провідного виробника спортивних автомобілів.

Chevrolet в Україні: www.chevrolet.ua.  


Ці зображення дають лише загальне уявлення про автомобіль