Новини

Власник автомобіля Chevrolet Captiva виграв GPS-навігатор

24.09.2013

В рамках десятого ювілейного Столичного Автошоу група компаній «Експрес Груп» (фінансовий та страховий партнер офіційного дистриб’ютора автомобілів Chevrolet в Україні) розіграла серед своїх клієнтів корисні та приємні призи. Легка рука фортуни визначила власників нових GPS-навігаторів та відео реєстраторів, якими стали лише четверо щасливчиків, серед яких і автовласник марки Chevrolet: Олександр М’ялик.

Привітати та особисто вручити призи переможцям прийшли перші особи компаній: Тетяна Щучьєва (СК «Експрес Страхування») та Наталія Бортюк (ТОВ «Укравтолізинг», під торговою маркою «Експрес Кредит»).

 

«Ми вдячні всім учасникам даної акції. Приємно, що навіть не дивлячись на погоду, багато клієнтів відвідали Столичне Автошоу та прийняли участь у розіграші. Вітаємо переможців та сподіваємося, що призи від нашої компанії будуть завжди корисними в дорозі і виручать у будь-якій ситуації. Бажаємо всім успіху за кермом  та безаварійної їзди», -  подякувала всім учасникам Тетяна Щучьєва, директор СК «Експрес Страхування».

 

Щасливі переможці також не приховували своєї радості. «Я вдячна «Експрес Груп» та приємно здивована, тим паче, що ніколи нічого не вигравала. Це вперше», - поділилася своїми враженнями Тетяна Фещенко. Вона стала власником одного із відеореєстраторів.

 

         «Експрес Груп» об'єднує в собі всі необхідні фінансові та страхові послуги для розширення можливостей клієнтів УкрАВТО. З «Експрес Кредит» ви завжди зможете легко та швидко оформити кредит в будь-якому автосалоні мережі УкрАВТО, а з СК «Експрес Страхування» надійно застрахувати та уберегти свій автомобіль від будь-яких ситуацій.

ТДВ "Експрес Страхування" - динамічна страхова компанія, заснована за участю лідера ринку автотранспорту України - Корпорації "УкрАВТО". Компанія має ліцензії на 23 види страхування. Для задоволення потреб різних клієнтів "Експрес Страхування" використовує широкий ряд програм страхування, цілодобову підтримку по всій Україні та якісне обслуговування впродовж всього терміну страхування. Ліцензія № 429899 від 04.11.2008. Телефон гарячої лінії: 0-800-502-300.

«Експрес Кредит» - Ваш надійний фінансовий партнер та особистий помічник в питаннях кредиту та лізингу. Ми активно співпрацюємо з провідними банками-партнерами, які надають спеціальні та акційні умови кредитування для купівлі автомобілів. У нас Ви завжди знайдете оптимальні кредитні програми для будь-якої марки авто представлених в салонах УкрАВТО – Chery, Chevrolet, Jeep, KIA, LADA, Maserati, Mercedes-Benz, Nissan, Opel, Renault, smart, Toyota, ZAZ. Це широкий вибір можливостей (більше 30-ти кредитних програм від 18-ти банків-партнерів), який відповідає саме Вашим потребам. Телефон гарячої лінії: 0-800-502-310.


Ці зображення дають лише загальне уявлення про автомобіль