Новини

Заощаджуй до 20% на офіційному сервісі Chevrolet!

11.04.2014

В дилерській мережі офіційного дистриб'ютора Chevrolet - «Дженерал Авто Груп», діє система лояльності SERVICE+, що дозволяє отримати до 20% знижки на оригінальні запасні частини та до 15% на сервісні послуги! Знижки за програмою SERVICE+ застосовуються як окремо від програми лояльності CarMAN@CarWOMAN і в такому разі становлять 13% на запасні частини та 8% на сервісні послуги або сумуються зі знижками відповідно до номіналу дисконтної картки 3%, 5% або 7% за програмою лояльності CarMAN@CarWOMAN. Отримати дисконтну картку та стати учасником програми лояльності CarMAN@CarWOMAN в разі її відсутності можливо при обслуговуванні автомобіля в дилерській мережі УкрАВТО на суму понад 500 грн.

Безумовно, кожен власник автомобіля бажає для свого Chevrolet найкращого сервісного обслуговування. І таке обслуговування можуть забезпечити лише офіційні сервісні станції, перевагами яких є такі фактори, як використання лише оригінальних запчастин і матеріалів; система накопичувальних знижок комплексної програми лояльності; широка дилерська мережа, яка представлена в усіх регіонах України; можливість скористатися програмою «Сервіс у кредит», яка передбачає розстрочку оплати сервісних послуг протягом 4 місяців; можливість звернутися на гарячу лінію SOS - «Sправжня опіка Sервісу» за телефоном гарячої лінії 0-800-507-717 для вирішення будь-яких питань, пов'язаних із сервісом; можливість отримати повний спектр послуг - від мийки автомобіля і шиномонтажу до кузовних і малярних робіт; можливість комфортно відпочити під час очікування вашого Chevrolet.

Програма лояльності SERVICE+ запроваджена у дилерській мережі УкрАВТО по всій території України для негарантійних автомобілів Chevrolet або автомобілів зі строком експлуатації старше трьох років від дати продажу першому власникові. Запрошуємо всіх власників негарантійних автомобілів Chevrolet (або старше 3-річного віку з моменту покупки) на власні очі відчути всі переваги офіційного сервісу і отримати відчутну знижку на сервісне обслуговування!

*Знижка за програмою лояльності «Сервіс+» надається тільки за умови обслуговування клієнта на СТО дилера з придбанням оригінальних запасних частин, через наряд-замовлення.


Ці зображення дають лише загальне уявлення про автомобіль