Новини

Офіційний дистриб'ютор автомобілів Chevrolet в Україні не проводить розіграшів автомобілів!

26.05.2014

Останнім часом в інтернеті стала поширюватися свідомо неправдива інформація про розіграш автомобілів Chevrolet. Клієнтам приходить смс-повідомлення про виграш призу - автомобіля Chevrolet Niva. У деяких смс-повідомленнях фігурує «Авторадіо». Відповідально заявляємо, що компанія «Дженерал Авто Груп», офіційний представник Chevrolet в Україні, не проводить розіграшів автомобілів, як самостійно, так і спільно з «Авторадіо». Сайти http://chevrolet-niva.lark.ru/index.html і http://chevrolet-niva.lark.ru/obomne.html і смс -повідомлення про виграш автомобілів є шахрайськими і вводять клієнтів в оману. Офіційна інформація про акції від Chevrolet в Україні знаходиться лише на сайті: www.chevrolet.ua в розділах «акції» і «новини».

Пропонуємо вашій увазі також посилання на офіційну новину «Авторадіо» про смс- шахрайство: http://avtoradio.ua/news/view/259

Також вважаємо за необхідне звернути Вашу увагу на те, що якщо в подібних повідомленнях міститься інформація, що закликає відправити повідомлення або передзвонити, щоб уточнити деталі, офіційний дистриб'ютор не рекомендує цього робити, так як в цьому випадку є ризик списання значних коштів з рахунку Вашого мобільного номера.


Ці зображення дають лише загальне уявлення про автомобіль