Новини

НОВА ФОРМА «МАНЧЕСТЕР ЮНАЙТЕД» З ЛОГОТИПОМ CHEVROLET — ПОПЕРЕДУ 7 РОКІВ РАЗОМ!

01.08.2014

Chevrolet запускає рекламну кампанію і запрошує уболівальників по всьому світу відсвяткувати дебют бренду в якості титульного спонсора футбольного клубу «Манчестер Юнайтед».

Chevrolet запрошує вболівальників «Манчестер Юнайтед» по всьому світу, щоб разом відсвяткувати дебют бренду Chevrolet на формі легендарного футбольного клубу, і прийняти участь в унікальній комунікації в соціальних мережах і на сайті www.ChevroletFC.com.

Нова форма з логотипом Chevrolet - це початок дії семирічного угоди між клубом «Манчестер Юнайтед» і компанією Chevrolet в статусі титульного спонсора клубу.

На сайті www.ChevroletFC.com вболівальники можуть завантажити своє зображення, щоб «приміряти» віртуальну нову форму з логотипом Chevrolet. Отриманою фотографією у формі «Манчестер Юнайтед» вболівальники можуть поділитися в одній зі світових соціальних мереж. Ця акція є частиною глобальної кампанії Chevrolet «Що для вас гра? # PlayFor »(What Do You # PlayFor?), яка допомагає фанатам повною мірою висловити свою пристрасть до великої гри і бути ближче до спорту.

«Новий логотип на домашній формі" Манчестер Юнайтед "знаменує важливий момент для бренду Chevrolet і для більш ніж 659 мільйонів уболівальників клубу по всьому світу, - сказав Тім Махоні, директор з маркетингу компанії Chevrolet. - З самого початку нашого партнерства з "Манчестер Юнайтед", яке стартувало більше двох років тому, ми взяли на себе зобов'язання якомога сильніше зблизити фанатів футболу і цю велику гру. Святкування на честь нової форми також служить виконанню цієї мети і робить уболівальників співпричетними до важливої і значимої події ».

 

На сайті www.ChevroletFC.com також був розміщений відеоролик за участю сучасних зірок, легендарних гравців і вболівальників «Манчестер Юнайтед». Відео - данина поваги історії форми «Манчестер Юнайтед» починаючи з моменту створення клубу в 1878 році. Повна версія відео випущена 7 липня, щоб відсвяткувати дебют бренду Chevrolet на новій формі.

нова форма "Манчестер Юнайтед" з логотипом  Шевроле

Керуючий директор групи «Манчестер Юнайтед» Річард Арнольд сказав: «Сьогодні історичний день для нашого партнерства з Chevrolet, так як вони стали всього лише п'ятим за рахунком нашим титульним спонсором за всі 136 років. Це ще раз підкреслює той факт, як важливо для нас це партнерство, ми пов'язуємо з ним майбутнє нашого клубу, цим відео Chevrolet демонструє повагу до славного минулого клубу і робить усіх людей, які підтримують "Манчестер Юнайтед", ще ближче до команди».

У цьому відео вболівальники «Манчестер Юнайтед» з різних історичних епох, змінюючи один одного, марширують вулицями Манчестера, і співають знаменитий гімн «Слався, слався, «Манчестер Юнайтед» (Glory, Glory Man United). Наприкінці ролика натовпи вболівальників зустрічаються біля стін легендарної футбольної арени Олд Траффорд, де до них приєднуються провідні гравці поточного складу клубу: Уейн Руні, Хуан Мата, Робін ван Персі і Девід де Хеа, а також, асистент головного тренера і багаторічний гравець основного складу Райан Гіггз. Відео закінчується на тому моменті, коли гравці і вболівальники знімають стару форму, щоб продемонструвати логотип нового спонсора.

У зйомках цього відео взяли участь і дев'ять легендарних гравців «Манчестер Юнайтед»: сер Боббі Чарльтон, Алекс Степні, Денис Лоу, Лу Макарі, Артур Албістон, Норман Уайтсайд, Клейтон Блекмор, Денис Ірвін і Гарі Паллістер.

Святкування прем'єри нової форми з логотипом Chevrolet є одним із серії майбутніх заходів, присвячених партнерству Chevrolet і «Манчестер Юнайтед». 23 липня на стадіоні в Rose Bowl в Пасадені, штат Каліфорнія, «Манчестер Юнайтед» зіграв свій перший матч у своїй новій формі. Це була гра в Кубку Chevrolet, а суперником став клуб «Лос-Анджелес Гелаксі». 2 серпня Chevrolet також виступить як представляє спонсора матчу «Манчестер Юнайтед» - «Реал», який відбудеться на Мічиганському стадіоні в Анн-Арбор, штат Мічиган, США. А 16 і 17 серпня Chevrolet планує влаштувати спеціальне святкове шоу для всіх вболівальників клубу в рамках матчу-відкриття Англійської прем'єр-ліги між клубами «Манчестер Юнайтед» і «Суонсі Сіті».


Ці зображення дають лише загальне уявлення про автомобіль