Новини

НЕ ПРОСПИ СВІЙ ШАНС Купити автомобіль!

20.09.2014

НЕ ПРОСПИ!

ТАКА ЦІНА НЕ ДАСТЬ ТОБІ ЗАСНУТИ!

НЕ ПРОСПИ СВІЙ ШАНС Купити автомобіль!

Унікальний шанс придбати автомобіль за спеціальною ціною починаючи з 3 вересня 2014 року тим, хто бажає стати власником новенького Chevrolet, надає офіційний дистриб'ютор CHEVROLET в Україні ТОВ «Дженерал Авто Груп».

Ціни знижені на ряд комплектацій автомобілів Chevrolet Aveo (Шевроле Авео), Chevrolet Cruze (Шевроле Круз), Chevrolet Tracker (Шевроле Трекер), а також Chevrolet Captiva (Шевроле Каптіва).

CHEVROLET AVEO

Chevrolet AVEO

КОМПЛЕКТАЦІЇ ТА ЦІНИ

Гарантія на авто 3 роки або 100 тис. км пробігу

Гарантія на автомобіль 3 роки або 100 тис. км пробігу

mp3

mp3 програвач

Кондиціонер в базі

   
перейти на сторінку моделі

Зниження ціни на популярний Aveo на 9 100 грн.*, а в порівнянні із вартістю аналогічної моделі за регулярною ціною вигода при купівлі складає 26 620 грн.

 

 

Гарантія на авто 3 роки або 100 тис. км пробігу   

антиблокувальна система гальм

ABS   +

ESP+TC

Центральний замок з дистанційним керуванням

перейти на сторінку моделі

CHEVROLET CRUZE

Chevrolet CRUZE

КОМПЛЕКТАЦІЇ ТА ЦІНИ

Зниження ціни на стильний Chevrolet Cruze на 10 400 грн.*, а в порівнянні із вартістю аналогічної моделі за регулярною ціною вигода при купівлі складає 21 600 грн. Загальна вигода до 32 000 грн.

   

CHEVROLET CAPTIVA

Chevrolet CAPTIVA

КОМПЛЕКТАЦІЇ ТА ЦІНИ

 

7 місць  

тачскрін (touchscreen)

7" сенсорний дисплей

повний привід

4X4

Камера заднього виду

Камера заднього виду з проекцією на дисплей

системи безпеки

6 подушок безпеки

перейти на сторінку моделі

   

Зниження ціни на безкомпромісний SUV Chevrolet Captiva на 13 000 грн.*, а в порівнянні із вартістю аналогічної моделі за регулярною ціною вигода при купівлі складає 32 640 грн. Загальна вигода до 45 640 грн. 

   

6 подушок безпеки

антиблокувальна система гальм

ABS +

система гальм із розподілом гальмівних зусиль

EBD

розетка 220B

Стандартна євророзетка 220V для заднього ряду

перейти на сторінку моделі

CHEVROLET TRACKER

Chevrolet TRACKER

КОМПЛЕКТАЦІЇ ТА ЦІНИ

Зниження ціни на безкомпромісний підкорювач мегаполісів Tracker на 6 500 грн.*, а в порівнянні із вартістю аналогічної моделі за регулярною ціною вигода при купівлі складає 24 600 грн. Загальна вигода до 31 100 грн.

Спеціальна цінова пропозиція діє з 3 вересня 2014 р. діє до 30 жовтня 2014 або до повного розпродажу акційних автомобілів в салонах дилерської мережі офіційного дистриб'ютора Chevrolet в Україні ТОВ «Дженерал Авто Груп» на території України, за винятком АР Крим, Луганської та Донецької областей. Кількість акційних автомобілів обмежена.

Також нагадуємо, що CHEVROLET в Україні надає можливість скористатися вигідними умовами купити автомобіль в кредит за програмою Chevrolet Finance.

*Зниження ціни вказано для базових комплектацій. Кількість акційних автомобілів обмежена. Ціни вказано станом на 20.09.2014 року. Всі розрахунки в гривнях. Виробник та продавець залишають за собою право змінювати комплектації і ціни на автомобілі.

Ці зображення дають лише загальне уявлення про автомобіль