Наші головні принципиУ Chevrolet ми створюємо автомобілі ...

... Красиві зовні і всередині,
... Практичні і багатофункціональні,
... Відповідні Вашому стилю життя,
... І здатні стати Вашим надійним супутником.

Це наш головний принцип протягом вже 100 років.

Стильний дизайн

Кожна наша машина спроектована з урахуванням ваших уподобань і вимог. Починаючи з невеликих автомобілів міського типу і закінчуючи семимісцевим SUV - будь-яка модель Chevrolet може похвалитися високим рівнем безпеки, численними речовими відсіками і практичною красою, відповідної Вашому стилю.

Надійність

Кожна деталь наших автомобілів, аж до самого маленького болтика, перевірена та переперевірена кілька разів. Надійність Chevrolet - одне з наших достоїнств, яке Ви оціните, коли настане час планового сервісу.

Практичність

Візьмемо наприклад «переговорне» дзеркало в Orlando. Ця хитромудра річ допомагає водієві спілкуватися з задніми пасажирами бачачи їх, при цьому не відриваючи погляду від дороги. Або нескінченне число речових відділень і відсіків в Captiva. Ми створюємо автомобілі з розумом, і це видно в кожній деталі.

Чудовий зовнішній вигляд

Всі нові моделі Chevrolet виконані в новому фірмовому стилі - його сильні і виразні елементи ви легко помітите як зовні, так і всередині. У дизайні наших автомобілів - драйв і задоволення від водіння.

Переглянути модельний ряд Chevrolet
Ці зображення дають лише загальне уявлення про автомобіль