Відділ розвитку дилерської мережіІсторія бренду Chevrolet розпочалась у 1911 році і цього року святкується видатна ювілейна дата - 100-річчя Chevrolet! Протягом цього поважного періоду часу, бренд завойовував серця покупців завдяки тому, що враховував при розробці та створенні своїх автомобілів бажання клієнта – отримати практичний та водночас доступний автомобіль. Завдяки цьому, автомобілі із золотим метеликом на радіаторній решітці можна з високою долею імовірності зустріти в Південній Африці, за Полярним колом, на півночі Росії, на східному узбережжі США, на Британських островах, тобто у будь-якому куточку Землі. Така популярність багато в чому пояснюється слоганом, який супроводжує автомобілі Chevrolet в теперішні часи: Автомобіль для реального життя. 

В Україні офіційним дистриб’ютором автомобілів Chevrolet з 2003 року є компанія «Дженерал Авто Груп», що входить до складу підприємств Корпорації «УкрАВТО». За цей час майже 200 000 (!) автомобілів легендарного бренду Chevrolet знайшли своїх власників в Україні. Дилерська мережа Chevrolet включає 60 дилерських підприємств (153 точки експозиції) по всій Україні. Компанія робить все, щоб слідувати головним пріоритетам бренду Chevrolet в світі. 

Пропонуємо і Вам разом з нами будувати перспективний та прибутковий бізнес, запрошуємо зацікавлені організації спробувати стати дилером автомобілів Chevrolet. З питань налагодження співпраці звертайтесь будь ласка до відділу розвитку дилерської мережі ТОВ «Дженерал Авто Груп»: тел: (044) 201-15-81
Ці зображення дають лише загальне уявлення про автомобіль