Відділ розвитку дилерської мережіІсторія бренду Chevrolet розпочалась у 1911 році і цього року святкується видатна ювілейна дата - 100-річчя Chevrolet! Протягом цього поважного періоду часу, бренд завойовував серця покупців завдяки тому, що враховував при розробці та створенні своїх автомобілів бажання клієнта – отримати практичний та водночас доступний автомобіль. Завдяки цьому, автомобілі із золотим метеликом на радіаторній решітці можна з високою долею імовірності зустріти в Південній Африці, за Полярним колом, на півночі Росії, на східному узбережжі США, на Британських островах, тобто у будь-якому куточку Землі. Така популярність багато в чому пояснюється слоганом, який супроводжує автомобілі Chevrolet в теперішні часи: Автомобіль для реального життя. 

Дистриб'юторська компанія "СІ ЕЙ АВТОМОТІВ" входить до складу підприємств Української Автомобільної Корпорації та є офіційним дистрибютором автомобілів і запасних частин марки Chevrolet в Україні.

Історія співпраці Корпорації «УКРАВТО» в дистрибюції Chevrolet почалася в 2003 році з підписання угоди про імпорт, збирання, дистрибуцію і обслуговування автомобілів Chevrolet між компанією GM DAT (з 2011 року - GM Korea) і «УкрАвтоЗАЗ-Сервіс» (з 2011 року - "Дженерал Авто Груп").

Дилерська мережа "СІ ЕЙ АВТОМОТІВ» в Україні включає 37 автосалонів Chevrolet.

Компанія робить все, щоб слідувати головним пріоритетам бренду Chevrolet в світі. 

Пропонуємо і Вам разом з нами будувати перспективний та прибутковий бізнес, запрошуємо зацікавлені організації спробувати стати дилером автомобілів Chevrolet. З питань налагодження співпраці звертайтесь, будь ласка, до відділу розвитку дилерської мережі ТОВ «Cі Ей Автомотів».
Ці зображення дають лише загальне уявлення про автомобіль