Рік:

Акції

КУПУЙ ВИГІДНО: МЕГАПРОПОЗИЦІЇ ВІД CHEVROLET!

01.06.2015

ОНОВЛЕНО у звязку із розпродажем акційних моделей TRACKER та CRUZE.

Офіційний дистриб'ютор Chevrolet в Україні, компанія «Дженерал Авто Груп», оголошує про продовження спеціальної програми, в рамках якої діють акційні ціни на обмежений склад популярних моделей бренду CHEVROLET: AVEO, CAPTIVA та MALIBU до 31 травня 2015 року.

Нестабільна ситуація в країні змушує автомобільні компанії гнучко реагувати на зміну курсу, що, відповідно, відображається і на кінцевій вартості автомобіля. Розуміючи це і піклуючись про наших клієнтів, ми намагаємося йти назустріч їхнім бажанням і адаптуватися під їх можливості, у зв'язку з чим вигода клієнта змінюється пропорційно можливій ​​зміні вартості автомобіля.

Саме зараз Ви можете купити динамічний і безпечний седан Chevrolet AVEO з автоматичною коробкою передач за ціною аналогічної комплектації з механічною коробкою передач. Прекрасне придбання для початківців водіїв, комфорт і насолода за кермом для досвідчених автолюбителів. Вибір очевидний!

AVEO з АКПП за ціною механіки

 Вигода при покупці 7-місного кросовера Chevrolet CAPTIVA з повним приводом складає 42 000 грн.*, що, з урахуванням поточного курсу гривні до долара США, еквівалентно 2000 у.о. 

    Тим же, хто віддає перевагу седанам з дуже просторим салоном, Chevrolet пропонує модель MALIBU з можливістю заощадити 88 200 грн.* Дизайн цієї моделі створювався спеціально для досягнення максимального рівня аеродинаміки і шумоізоляції. Переконайтеся в цьому самі в салонах дилерів Chevrolet.

    Поспішайте, пропозиція дійсна до 31 травня 2015 року. Кількість автомобілів обмежена.   

  

1Акція діє з 13.02.2015р. по 30.06.2015р. та розповсюджується на Chevrolet AVEO (в кузові седан, комплектації T4NK57Q и T4NSB5J 2014 р.в.), CRUZE, MALIBU та CAPTIVA в дилерській мережі ТОВ «Дженерал Авто Груп». Кількість автомобілів обмежена. Спеціальна ціна - ціна, розрахована з урахуванням спецпропозиції на автомобілі 2013 та 2014 р.в. Вигода вказана станом на 01.06.2015р. Максимальна вигода вказана для моделі Chevrolet MALIBU. Не є публічною офертою. Продавець залишає за собою право на внесення змін в комплектації та ціни автомобілів без попереднього повідомлення. Деталі на сайті www.chevrolet.ua або за телефоном гарячої лінії 0-800-505-025 (Дзвінки зістаціонарних телефонів по Україні безкоштовно). **Послуги кредитування надаються банками на території України. Детально про перелік банків та умов на сайті www.chevrolet.kiev.ua та у консультантів салонів Chevrolet.*Ціни на автомобілі еквівалентні вказаній сумі у доларах США за розрахунковим курсом 21 грн. станом на 01.06.2015 р. Ціна включає ПДВ. Вказані ціни можуть відрізнятися від актуальних. Актуальні ціни уточнюйте у салонах офіційних дилерів.


Ці зображення дають лише загальне уявлення про автомобіль