Рік:

Акції

Запущено кредитну програму Chevrolet Finance з 0% на два роки!

15.08.2012

Що заважає кожному з нас стати власником нового автомобіля? Перш за все, відсутність необхідної суми грошей. А при покупці автомобіля в кредит доводиться значно переплачувати.

Але тепер на ринку автокредитування з'явився новий фінансовий інструмент - Chevrolet Finance, який значно відрізняється від існуючих пропозицій на ринку.

За підтримки виробника GM Korea, дистриб'ютору «Дженерал Авто Груп» вдалося створити нову, клієнтоорієнтовану кредитну програму Chevrolet Finance, яка є, по суті, розстрочкою на 2 роки.

Умови кредитної програми Chevrolet Finance лояльні до можливостей клієнтів. На весь період кредитування річна відсоткова ставка становить формальні 0,01% річних у гривні, аванс від 15%, термін кредитування від 1 до 7 років і разову комісію 2,99%. Але головною «родзинкою» акції є наявність пільгового періоду, коли не нараховується щомісячна комісія. Для авансу від 15% він становить 18 місяців, а при первинному внеску від 50% - 24 місяці. Таким чином, клієнтові надається можливість значно знизити вартість кредиту і не переплачувати за його управління. Банк-кредитор - АТ «УкрСиббанк».

Приміром, якщо оплатити 50% першого внеску за будь-яку модель Chevrolet, то решта 50% можна оформити в кредит на 7 років, що дозволить отримати менший щомісячний платіж (необхідно для клієнтів з невисокою офіційною зарплатою). Але виплатити цю суму можна протягом наступних двох років без будь-яких комісій і відсотків, що в точності повторює улюблену багатьма з радянських часів схему розстрочки!

Безсумнівно, це більш ніж привабливі умови, тим більше що автомобілі Chevrolet - це вдале співвідношення ціни та якості, надійність, практичність і безпека.


Ці зображення дають лише загальне уявлення про автомобіль