Рік:

Акції

Ціни на Chevrolet Lacetti універсал знижені на 4000 грн!

16.11.2012

З 16-го листопада 2012 року в дилерській мережі компанії «Дженерал Авто Груп», офіційного дистриб'ютора Chevrolet в Україні, знижено ціни на український бестселер марки легендарного бренду з 100 річною історією - модель Chevrolet Lacetti універсал! Тепер при покупці цього надійного і практичного автомобіля можна заощадити 4000 гривень! А вартість надпопулярного в нашій країні універсала відтепер складає 125 900 грн.

Безпеку Lacetti в будь-якій комплектації забезпечують посилений кузов, п'ять ременів безпеки, дві фронтальні подушки безпеки, антиблокувальна система гальм (ABS) c розподілом гальмівних зусиль (EBD), дитячий замок безпеки в задніх дверях, центральний замок з дистанційним керуванням і вже встановлена ​​звукова сигналізація з датчиком на відкриття дверей, капота і багажника.

А комфорт в дорозі забезпечують кондиціонер, електропривід бокових дзеркал із підігрівом, передні електричні склопідйомники, регулювання керма і водійського сидіння по висоті, гідропідсилювач зі змінним зусиллям залежно від швидкості автомобіля, система рециркуляції повітря, аудіопідготовка і багато іншого.

Важливо відзначити, що в листопаді до України прибуде остання партія автомобілів Chevrolet Lacetti в кузові універсал, тому радимо Вам поквапитися, якщо Ви хочете стати власником цього надійного, місткого і невибагливого автомобіля.

Також необхідно додати, що порівняно нещодавно на ринку автокредитування з'явився новий фінансовий інструмент - Chevrolet Finance, який значно відрізняється від існуючих пропозицій на ринку.

За підтримки виробника GM Korea, дистриб'ютору «Дженерал Авто Груп» вдалося створити нову, клієнтоорієнтовану кредитну програму Chevrolet Finance, яка є, по суті, розстрочкою на 2 роки. На весь період кредитування річна відсоткова ставка складає формальні 0,01% річних у гривні, аванс від 15%, термін кредитування від 1 до 7 років і разову комісію 2,99%. Але головною «родзинкою» акції є наявність пільгового періоду, коли не нараховується щомісячна комісія. Для авансу від 15% він становить 18 місяців, а при первинному внеску від 50% - 24 місяці. Таким чином, клієнту надається можливість значно знизити вартість кредиту і не переплачувати за його керування. Банк-кредитор - АТ «УкрСиббанк».

До того ж, починаючи з 7 вересня 2012 року, кожен власник нового автомобіля Chevrolet отримує пакет «Assistance» строком на 1 рік. Програма Assistance включає в себе цілодобову підтримку Вашого автомобіля - тепер ситуації, коли ви, здавалося, залишилися наодинці з автомобілем і проблемою посеред дороги, більше не існуює! Професійні диспетчери нададуть вам необхідну інформацію та допоможуть вирішити питання, які застали Вас зненацька в дорозі.

Досить звернутися до найближчого офіційного дилера Chevrolet, щоб отримати консультацію з приводу схеми покупки.

Дізнатися більше про Chevrolet в Україні: www.chevrolet.ua.

Chevrolet Україна в Facebook: http://www.facebook.com/chevrolet.ukraine.

Chevrolet Україна в Twitter: http://twitter.com/ua_chevrolet.


Ці зображення дають лише загальне уявлення про автомобіль