Тепер автомобіль – це дійсно не розкіш!АвтоТак – це один зі способів купівлі автомобіля, іншими словами - «придбання у групах», який полягає у виплаті вартості автомобіля невеликими щомісячними платежами.

АвтоТак – це доступний, зручний, надійний спосіб придбання автомобіля, перевірений дванадцятирічним досвідом в Україні. Купівля у групах користується популярністю вже 40 років в Америці і 15 років в Європі.

У чому ж суть?

Придбання у групах полягає в об’єднанні людей, які бажають придбати автомобіль, сплачуючи мінімальні щомісячні внески. Стати клієнтом АвтоТак можуть як фізичні, так і юридичні особи. Погодьтеся – не завжди зручно роками накопичувати кошти на автомобіль. Час від часу сімейний бюджет змушує використовувати гроші на вирішення поточних життєвих питань. У бізнесі також часто вигідно вкладати грошові ресурси в розвиток підприємства, для реалізації запланованих проектів. Для того, щоб придбати автомобіль в АвтоТак, не потрібно вкладати одразу великі кошти, завдаючи шкоди сімейному бюджету, або за рахунок коштів, необхідних для стабільного функціонування та розвитку вашого бізнесу. Оскільки в АвтоТак ви сплачуєте автомобіль невеликими внесками та стаєте його власником шляхом щомісячного розподілення. Терміни отримання автомобіля залежать від бажання і можливостей кожного учасника. АвтоТак дозволяє дуже гнучко регулювати графік виплати внесків, враховуючи як фінансові труднощі, так і вільні грошові кошти, що з’явилися.

Чому АвтоТак?

  • оплата мінімальними внесками;
  • мінімум документів при оформленні;
  • лише до 0,6% від вартості автомобіля на місяць у грн. в складі щомісячного внеску;
  • автомобілі на будь-який смак і можливості Клієнта;
  • гарантійне обслуговування на СТО офіційних дилерів Chevrolet;
  • широка мережа салонів АвтоТак по всій Україні (177 салонів у 86 містах України);
  • завжди найновіші моделі автомобілів, запропоновані виробником;
  • можливість сплачувати послуги зі страхування автомобіля як у вигляді одноразового платежу у розмірі річного страхування, так і невеликими щомісячними платежами;
  • регулярні акції та знижки для клієнтів.

Чому можна довіряти АвтоТак?

Багаторічний досвід функціонування системи придбання у групах у країнах Європи та Америки доводить її необхідність і популярність. Співпраця з найбільшим виробником і дистриб'ютором автомобілів УкрАВТО свідчить про надійність, стабільність, широкі можливості та якісне надання послуг усім зацікавленим у придбанні автомобілів. За цей час вже понад 40 000 українських громадян отримали автомобілі за програмами придбання у групах, і з кожним днем їх кількість збільшується.

Сайт компанії - http://www.autotak.com.ua/  

Телефон гарячої лінії - 0 800 500 348
Ці зображення дають лише загальне уявлення про автомобіль