ДЖЕНЕРАЛ АВТО ГРУПДистриб'юторська компанія "Дженерал Авто Груп" входить до складу підприємств Української Автомобільної Корпорації та є офіційним імпортером автомобілів і запасних частин марки Chevrolet в Україні.

Історія компанії, як офіційного дистриб'ютора Opel і Chevrolet, почалася в 2003 році з підписання угоди про імпорт, збирання, дистрибуцію і обслуговування автомобілів Chevrolet між компанією GM DAT (з 2011 року - GM Korea) і «УкрАвтоЗАЗ-Сервіс» (з 2011 року - "Дженерал Авто Груп").

Дилерська мережа «Дженерал Авто Груп» в Україні включає 55 салонів Chevrolet.

Chevrolet - це бренд найбільшої американської автомобільної корпорації General Motors (скорочено GM), яка входить до трійки найбільших автовиробників у світі протягом ось вже 77 років. Виробництво налагоджене в 35 країнах, продаж - в 192 країнах. Штаб-квартира компанії розташована в Детройті, штат Мічиган, США.

Chevrolet - це провідний і найпопулярніший міжнародний бренд компанії General Motors, щорічні продажі якого становлять близько 3,5 млн. автомобілів більш ніж в 130 країнах світу. Це четвертий у світі автомобільний бренд за обсягом продажів і один з перших за темпами зростання. Chevrolet відрізняє виразний дизайн, відмінні ходові характеристики і прагнення надати покупцям оптимальне співвідношення ціни і якості. Заснований швейцарським емігрантом Луї Шевроле в 1911 році, бренд зовсім нещодавно відсвяткував столітній ювілей.

За роки своєї діяльності дистриб'юторська компанія «Дженерал Авто Груп» досягла провідних позицій на ринку нових легкових автомобілів в Україні, що підтверджується безліччю нагород від незалежних рейтингових агентств. Сьогодні офіційна дилерська мережа Chevrolet є однією з найбільших в Україні. Планове обслуговування, технічну допомогу та консультацію Вам нададуть на спеціалізованих СТО, оснащених новітнім обладнанням для діагностики та обслуговування автомобілів.

Команда співробітників дистриб'юторської компанії і дилерів робить все для того, щоб покупка автомобілів Chevrolet та володіння ними стали справжнім задоволенням для клієнтів.

Адреса нашого офісу:
Столичне шосе, 90, Київ, 03045, Україна.
Тел. / Факс: (044) 201-15-83
Прес-центр, тел. / факс: (044) 201-15-89
Відділ продажів, тел. / факс: (044) 201-15-87
Ці зображення дають лише загальне уявлення про автомобіль