СІ ЕЙ АВТОМОТІВДистриб'юторська компанія "СІ ЕЙ АВТОМОТІВ" входить до складу підприємств Української Автомобільної Корпорації та є офіційним дистрибютором автомобілів і запасних частин марки Chevrolet в Україні.

Історія співпраці Корпорації «УКРАВТО» в дистрибюції Chevrolet почалася в 2003 році з підписання угоди про імпорт, збирання, дистрибуцію і обслуговування автомобілів Chevrolet між компанією GM DAT (з 2011 року - GM Korea) і «УкрАвтоЗАЗ-Сервіс» (з 2011 року - "Дженерал Авто Груп").

Дилерська мережа "СІ ЕЙ АВТОМОТІВ» в Україні включає 37 автосалонів Chevrolet.

Chevrolet - це бренд найбільшої американської автомобільної корпорації General Motors (скорочено GM), яка входить до трійки найбільших автовиробників у світі протягом уже 77 років. Виробництво налагоджене в 35 країнах, продаж - в 192 країнах. Штаб-квартира компанії розташована в Детройті, штат Мічиган, США.

Chevrolet - провідний і найпопулярніший міжнародний бренд компанії General MotorsChevrolet - відрізняє виразний дизайн, відмінні ходові характеристики і прагнення надати покупцям оптимальне співвідношення ціни і якості. За роки співпраці з брендом Chevrolet дистриб’юторські компанії, що входять до складу «УКРАВТО» досягли провідних позицій на ринку нових легкових автомобілів в Україні, що підтверджується безліччю нагород від незалежних рейтингових агентств. Сьогодні офіційна дилерська мережа Chevrolet є однією з найбільших в Україні. Планове технічне обслуговування або консультацію Вам нададуть на спеціалізованих СТО, оснащених сучасним обладнанням для діагностики та обслуговування автомобілів, а також Ви можете придбати у наших дилерів оригінальні запасні частини та захистити себе від підробки для Вашого Chevrolet (для автомобілів поза межами гарантії діють спеціальні привабливі умови).

Команда співробітників дистриб'юторської компанії і дилерів робить все для того, щоб покупка автомобілів Chevrolet та володіння ними стали справжнім задоволенням для клієнтів.

Адреса нашого офісу:
Столичне шосе, 90, Київ, 03045, Україна

Гаряча лінія:
0-800-500-019 
(дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні, з мобільних телефонів – згідно тарифів операторів зв’язку).
Ці зображення дають лише загальне уявлення про автомобіль