Запчастини

РІДНІ ЗАПЧАСТИНИ БЛИЖЧЕ ВАШОМУ CHEVROLETЩо таке оригінальні запчастини GM?


Оригінальні запчастини GM це -

  • якість, гарантована заводом
  • сумісність: деталі, розроблені та виготовлені спеціально для Вашого автомобіля
  • надійність і безпека при експлуатації автомобіля для Вас та Ваших пасажирів
  • використання екологічно чистих матеріалів у виробництві
  • застосування передових технологій
  • гарантія
  • зручність
  • вигода

Чому необхідно використовувати оригінальні деталі GM?


Купуючи автомобілі General Motors Corporation, Ви розраховуєте, що вони впродовж багатьох десятиліть будуть безвідмовно виконувати свої функції. Підтримувати технічний стан авто в ідеальному стані допоможе регулярне сервісне обслуговування та своєчасний ремонт і правильна експлуатація автомобіля, при виконанні яких слід використовувати лише фірмові запчастини GM.

Як тільки автомобіль GM перетинає кордон України, він потрапляє не тільки в суворі кліматичні умови, а й стикається з особливостями вітчизняного дорожнього покриття. Ці фактори можуть вплинути на ефективність роботи мотора, колісної бази та інших вузлів і агрегатів автомобілів. При їх відновленні і ремонті не слід використовувати запасні частини сумнівного походження, адже можна завдати непоправної шкоди машині.

Оригінальна запчастина ідеально підходить Вашому автомобілю і виключає переробки, підгонку, нещільності, стуки та інші причини Вашого невдоволення.

Купуючи неоригінальну запасну частину, Ви наражаєте на небезпеку не лише своє життя, а і життя Ваших пасажирів, оскільки певні деталі (зокрема, деталі рульового управління і гальмівного приводу) в автомобілі безпосередньо впливають на безпеку руху.

Оригінальні деталі GM розробляються і виготовляються таким чином, щоб відповідати найжорсткішим виробничим вимогам. Застосування запчастин чужого виробництва, підроблених, контрафактних або вживаних не покривається обмеженою гарантією компанії GM.

Крім того, будь-які несправності або пошкодження деталей GM, що викликані установкою або поломкою чужих, підроблених, контрафактних або вживаних деталей також не покриваються гарантійними зобов'язаннями General Motors Corporation.

Як відрізнити оригінальні запчастини GM від підроблених?


Будь-яка запасна частина GM має наклейку, що знаходиться безпосередньо на самій деталі або на упаковці. Наклейка містить каталожний номер деталі, логотип GM, штрих-код, назву країни походження товару і захист у вигляді голограми. Незалежно від того, як упакована деталь, в коробку або в поліетиленовий пакет, на ній повинні бути перераховані елементи захисту. Оригінальні рідини GM відрізняються однотипними пластиковими ємністю різного об'єму, на етикетці якої голограми немає.

Оригінальні етикетки GMK

Тип наклейки

Ознака захисту

Інформативна частина

Захисна етикетка

     

Підроблені запасні частини можна зустріти серед запасних частин, що часто підлягають заміні: ремені ГРМ, ролики, підшипники, водяні насоси, датчики, стійки і т.д. Варто звертати увагу на якість упаковки і захисні елементи на ній.

Захисна наклейка

Запасна частина упакована в коробку. Сама коробка вже містить певну інформацію по запасній частині, в такому випадку на коробці зустрічається захисна наклейка меншого розміру.

Загальна наклейка

Даний ідентифікатор оригінальної запасної частини можемо зустріти у всіх інших випадках, окрім тих, що ми розглянули в перших двох пунктах.
Ці зображення дають лише загальне уявлення про автомобіль