Сервісні кампанії CHEVROLETЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ КЛІЄНТІВ

Перевірити авто на участь у сервісній кампанії

Компанія CHEVROLET приділяє велику увагу якості і надійності своїх продуктів (автомобілів, запчастин, аксесуарів та ін.), прагнучи до постійного їх вдосконалення. Для нас понад усе безпека і задоволеність наших клієнтів. З цією метою CHEVROLET проводить спеціальні технічні перевірки та, у разі необхідності, заміну окремих деталей та/або вузлів автомобіля. Для інформування наших клієнтів про необхідність проведення таких операцій дилерські центри Chevrolet проводять розсилку листів-запрошень, а також зв'язуються з клієнтами по телефону та електронною поштою.

Отримавши запрошення Вам потрібно найближчим часом зв'язатися з інженером по гарантії офіційного дилерського центру CHEVROLET і домовитися про візит на станцію технічного обслуговування для проведення необхідних робіт.

Перевірка і, за необхідності, заміна окремих деталей та/або вузлів Вашого автомобіля буде проведена БЕЗКОШТОВНО.

Для вашої зручності CHEVROLET рекомендує заздалегідь узгодити дату і час візиту. Це дозволить дилерському центру спланувати доставку всіх необхідних запасних частин і провести роботи максимально оперативно у зручний для Вас час.

У цьому розділі кожен власник автомобіля CHEVROLET може ознайомитися з інформацією про існуючі сервісні кампанії.
Ці зображення дають лише загальне уявлення про автомобіль