SERVICE+

ЕФЕКТИВНИЙ СЕРВІС ДЛЯ НЕГАРАНТІЙНИХ АВТОМОБІЛЕЙ ТА АВТО СТАРШЕ 3-Х РОКІВ

Поделиться ВКонтакте


Для власників CHEVROLET знижка на запчастини до -20% та знижка на послуги до -15%

В офіційній  дилерській мережі CHEVROLET (дистриб'юторської компанії «Дженерал Авто Груп», діє програма лояльності SERVICE+

Програма дозволяє отримати знижки на оригінальні запасні частини та на сервісні послуги для автомобілів CHEVROLET за умови, що автомобіль є негарантійним або строк експлуатації автомобіля перевищує 3 (три) календарних роки з дати продажу, або пробіг автомобіля становить більше 100 000 км (крім Chevrolet-Niva та Chevrolet CAMARO)!

Знижки за програмою SERVICE+ можуть застосовуватися окремо від програми лояльності CarMAN@CarWOMAN і в такому разі становлять 13% на запасні частини та 8% на сервісні послуги

Або за умови, що клієнт сервісного центру має картку CarMAN@CarWOMAN, знижки за програмою SERVICE+ сумуються зі знижками відповідно до номіналу дисконтної картки 3%, 5% або 7% за програмою лояльності CarMAN@CarWOMAN.

В такому разі Ви як клієнт CHEVROLET отримуєте можливість заощадити до 20% на оригінальні запасні частини та до 15% на послуги сервісу CHEVROLET.

Рівень

Накопичена по системі «CarMan@ CarWoman» сума, грн.

Розмір знижки «CarMan@ CarWoman» на сервісні послуги і з/ч, %

Додаткова знижка на

на сервісні послуги і з/ч

для автомобілів учасників

програми «Сервіс +», %

Сумарна знижка на

на сервісні послуги та запчастини

для автомобілів учасників

програми «Сервіс +», %


 

На послуги

На запчастини

На послуги

На запчастини


1-й

500 - 10 000

3

8

13

11

16

2-й

10 000 - 25 000

5

8

13

13

18

3-й

Більше 25 000

7

8

13

15

20

Отримати дисконтну картку та стати учасником програми лояльності CarMAN@CarWOMAN в разі її відсутності можливо при обслуговуванні автомобіля в дилерській мережі УкрАВТО на суму понад 500 грн.

Безумовно, кожен власник автомобіля бажає для свого Chevrolet найкращого сервісного обслуговування. І таке обслуговування можуть забезпечити лише офіційні сервісні станції, перевагами яких є:

  • використання лише оригінальних запчастин і матеріалів;
  • система накопичувальних знижок комплексної програми лояльності;
  • широка дилерська мережа, яка представлена в усіх регіонах України;
  • можливість звернутися на гарячу лінію SOS - «Sправжня опіка Sервісу» за телефоном гарячої лінії 0-800-507-717 для вирішення будь-яких питань, пов'язаних із сервісом;
  • можливість отримати повний спектр послуг - від мийки автомобіля і шиномонтажу до кузовних і малярних робіт;
  • можливість комфортно відпочити під час очікування вашого Chevrolet.

Програма лояльності SERVICE+ запроваджена у дилерській мережі УкрАВТО по всій території України для негарантійних автомобілів Chevrolet або автомобілів зі строком експлуатації старше трьох років від дати продажу першому власникові.

 Запрошуємо всіх власників негарантійних автомобілів Chevrolet (або старше 3-річного віку з моменту покупки) відчути всі переваги офіційного сервісу та отримати відчутну знижку на сервісне обслуговування!

*ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Знижка за програмою лояльності «СЕРВІС+» надається тільки за умови обслуговування клієнта на СТО дилерсього центру з придбанням оригінальних запасних частин через наряд-замовлення.
Ці зображення дають лише загальне уявлення про автомобіль