Спецпропозиції

Збільшена гарантія на запчастиниЗ 02.01.2018 р. по 31.12.2018 р. гарантія на запасні частини, що поставляються офіційним дистриб'ютором CHEVROLET та встановлюються при проведенні технічного обслуговування і ремонту автомобілів збільшується1 з 6 до 12 місяців2

Строк експлуатації запасних частин, протягом яких діє гарантія для автомобілів CHEVROLET:

1 (один) рік з моменту встановлення деталі бренду Chevrolet на автомобіль CHEVROLET3

*для деталей підвіски та рульового керування 1 (один) рік або 30 000 км пробігу з моменту встановлення на автомобіль, в залежності від того, що настане раніше

Додаткова вигода від програми лояльності Корпорації «УкрАВТО»

Додаткова вигода від програми лояльності Корпорації «УкрАВТО»

*детальніше за посиланням loyalty.ukravto.ua

Гарантійний строк на використані запчастини та виконані роботи обчислюються з моменту отримання автомобіля клієнтом від офіційного автосервісного підприємства (АСП)

Гарантійні зобов'язання на складові частини підтримуються виключно, якщо вони придбані клієнтом у офіційному сервісному центрі та встановлювалися співробітниками АСП в умовах АСП.

Протягом встановленого для транспортного засобу (ТЗ) або для запасної частини гарантійного пробігу чи терміну, АСП за претензією клієнта безкоштовно усуває виявлені недоліки чи замінює запасні частини та комплектуючі ТЗ, які вийшли з ладу з вини АСП внаслідок неякісного виконання робіт або використання неякісних складових (комплектуючих) чи матеріалів.

Причиною відмови у підтриманні гарантійних зобов'язань може бути:

 • порушення клієнтом вимог експлуатаційних документів на ТЗ
 • невиконання клієнтом вимог та рекомендацій АСП
 • відмова або несвоєчасного звернення клієнта до сервісного центру для виконання робіт про необхідність яких клієнт попередньо був проінформований
 • втручання сторонніх осіб (будь-яких інших осіб, окрім працівників АСП у встановленому порядку) у обслужені/відремонтовані (чи пов'язані з ними) системи, вузли чи агрегати обслуженого або відремонтованого ТЗ протягом тривалості визначеного гарантійного терміну.

АСП не приймає на себе гарантійних зобов'язань в разі відмови клієнта від проведення всього необхідного комплексу робіт (заходів), передбачених згідно технології ремонту, або відмови клієнта від заміни деталей (вузлів, агрегатів), що її потребують.

Гарантія не поширюється :

 • На вироби, що мають механічні ушкодження або сліди некваліфікованого встановлення або демонтажу;
 • При використанні запасних частин не за призначенням;
 • На вироби, що мають порушення цілісності пломбування або сліди розбирання ;
 • На гумотехнічні й пластмасові вироби, установка яких проводиться шляхом запресування;
 • На деталі разового використання (прокладки, манжети, запобіжники, лампи і т.д.).
 • На деталі і вузли, які піддаються природному зношуванню (гальмівні колодки, фільтри, свічки, диски зчеплення й т.д.)
 • На деталі і вузли, що вийшли з ладу через застосування невідповідних експлуатаційних рідин і матеріалів;
 • При внесенні клієнтом змін у конструкцію вузлів (деталей);
 • Гарантія втрачається також на вузли, агрегати та системи, робота яких залежить від виробів (деталей і вузлів), що піддавалися конструктивним змінам;
 • На лобове скло та інші вироби зі скла та склопластику, якщо пробіг з моменту їх встановлення перевищує 10 000 км

Cлід зауважити, що гарантія також надається на будь-які роботи з регулювання, настройки вузлів та агрегатів автомобіля.

Термін дії такої гарантії встановлюються у 14 днів або 1500 км пробігу (в залежності від того, що настане раніше) з моменту отримання автомобіля Замовником.


1Порівняно зі стандартними умовами гарантійного терміну до 02.01.2018.

2При розрахунку гарантійних термінів приймається, що 1 місяць становить 30 календарних днів.

3Гарантійні зобов'язання на виконані роботи встановлюються на умовах, визначених Розділами VIII-X "Правил надання послуг з технічного обслуговування і ремонту колісних транспортних засобів", затверджених Наказом Міністерства інфраструктури України від 28 листопада 2014 року № 615, зареєстрованих в Міністерстві Юстиції України 17 грудня 2014 року за №1609/26386, та у повній відповідності із строками, визначеними Додатком 4 до пункту 2 Розділу VIII зазначених Правил. Строк гарантії на складові частини (системи), придбані клієнтом у Виконавця та встановлені АСП (Виконавцем) під час ремонту/обслуговування колісного транспортного засобу, визначаються згідно п. 5 Додатку 4 до пункту 2 Розділу VIII вищезазначених "Правил надання послуг з технічного обслуговування і ремонту колісних транспортних засобів"

4Гарантійні строки зберігання та експлуатації на нові комплектувальні вироби (пневматичні шини, акумуляторні батареї, інше додаткове обладнання) встановлюється з нормативною та супровідною документацією виробників.

5Детальні умови гарантії зазначаються у гарантійному талоні до Акту виконаних робіт з ремонту дорожньо-транспортного засобу та заміни його складових частин.
Ці зображення дають лише загальне уявлення про автомобіль