СМАЧНІ ЦІНИ НА ЗАПЧАСТИНИ!Розпродаж оригінальних запчастин

У мережі сервісних станцій Chevrolet діє спеціальна пропозиція на оригінальні запасні частини до автомобілів Chevrolet. Ціни знижені на широкий асортимент запасних частин. Максимальна знижка на окремі позиції сягає до 99.9%

Широка сервісна мережа станцій технічного обслуговування компанії «Дженерал Авто Груп», яка є офіційним імпортером Chevrolet, пропонує безпрецедентні ціни практично на всю номенклатуру оригінальних запасних частин. Спеціальні цінові умови дозволяють власникам автомобілів Chevrolet, придбати необхідні запасні частини зі значним дисконтом і отримати гарантовану якість продукції, підтверджену виробником, та вигоди від офіційної мережі Chevrolet:

 

 

 

Згідно з акційною пропозицією, зниження ціни поширюється на великий список оригінальних запчастин, які в даний момент доступні на складі сервісних станцій технічного обслуговування. При цьому, клієнт, який скористається спеціальними умовами на купівлю запасних частин Opel і Chevrolet, крім відчутної економії, зможе отримати ряд додаткових переваг і захистити себе від різних ризиків, які виникають при покупці «неоригіналу».

Так, купивши оригінальну запасну частину з дисконтом, клієнт може скористатися послугами офіційних сервісних станцій Корпорації УкрАВТО та отримати додаткову знижку на роботи та послуги з її встановлення. Крім цього, на роботи і саму запасну частину буде поширюватися гарантія, чого, в більшості випадків, не дають «в гаражах». Ще одним аргументом на користь оригінальних запасних частин є їх гарантована і ідеальна сумісність з Вашим Opel або Chevrolet. Так як дуже нерідкі випадки, коли замовлена неоригінальна запасна частина не підходить до конкретної моделі автомобіля.

Запрошуємо всіх власників автомобілів брендів Opel і Chevrolet скористатися можливістю отримати повний комплекс високоякісних послуг. Починаючи покупкою, за більш ніж вигідною ціною, оригінальної запчастини і закінчуючи гарантійними зобов'язаннями, як на роботу, так і на саму запасну частину.

Ще більше інформації про спеціальні цінові умови, які діють на запасні частини Opel і Chevrolet можна дізнатися в найближчому дилерському центрі брендів у Вашому регіоні.

Мапа знажодження дилерів Шевроле в Україні

* - Період дії акції: з 01.01.2017 по 31.12.2017р. Знижка на обмежену кількість ТМЦ до 99,9% від регулярної ціни. Місце проведення акції - офіційна дилерська мережа Chevrolet ТОВ "Дженерал Авто Груп".
Ці зображення дають лише загальне уявлення про автомобіль